naszteam

Przemysław Synoradzki

Założyciel firmy FIT&POWER i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu podopiecznych. Moja przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 8 lat, gdy zacząłem trenować piłkę nożną. Grałem przez kilka lat na profesjonalnym poziomie w takich klubach jak Ruch Chorzów i Widzew Łódź. Od kilkunastu lat uczęszczam na siłownię i poszerzam swoją wiedzę licznymi szkoleniami i kursami. Specjalizuję się w treningach siłowych, funkcjonalnych i poprawiających motorykę.

Natalia Czechowicz

Już od najmłodszych lat przejawiałam zamiłowanie do sportu. Od zajęć w-fu w szkole po dodatkowe lekcje pływania, siatkówki, tańca, a nawet piłki nożnej. Swoją przygodę na siłowni zaczęłam kilkanaś lat temu, kiedy to sama potrzebowałam zmienić swoje ciało. Moje treningi jak i siłownia tak mnie uzależniły, że postanowiłam ukończyć kurs trenera personalnego i pilatesu. Od tamtego czasu poszerzam swoją wiedzę z zakresu ćwiczeń, dietetyki, suplementacji jak i motoryki. Zdobytą do tej pory wiedzę, staram się przekładać na treningi z klientami. Cieszę się, że moja praca jest również moją pasją, dzięki której mogę pomagać ludziom osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Każdy kolejny kurs, każde doświadczenie sprawia, że wiem jak zmotywować klienta i zachęcić go do podjęcia kroku w kierunku osiągnięcia celu. Każdego z moich podopiecznych traktuję w indywidualny sposób dając z siebie 200%, czego też oczekuję od nich.

Katarzyna Waśniowska

Jestem absolwentką studiów stacjonarnych na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie otrzymałam tytuł magistra w 2008 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie się szkołę i pogłębiam swoją wiedzę, wykorzystując ją w pracy z moimi pacjentami.
Do tej pory udało mi się ukończyć szkolenia w zakresie:

– terapii tkanek miękkich i punktów spustowych
– terapii narzędziowej tkanek miękkich
-suchego igłowania ( dry needling)
– terapii czaszkowo-krzyżowej ( cranio-sacralnej)
– terapii stawów skroniowo- żuchwowych
– terapii wg koncepcji FDM

Dodatkowo jestem dyplomowanym terapeutą metod:

– Mc Kenziego
– PNF ( proprioceptive neuromuscular facilitation)
– medycyny ortopedycznej wg Cyriax’a
– Mulligana
– kinesiotapingu