naszeusługi

Trening personalny

To indywidualnie dostosowany trening do potrzeb klientów. Kontrola nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń. Ciągła motywacja ze strony trenera i stałe monitorowanie efektów.

Pilates

Trening ten ma na celu uelastycznienie mięśni, rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni głębokich (bez nadmiernego ich rozbudowania), poprawę postawy, obniżenie poziomu stresu, odciążenie kręgosłupa i poprawę zdrowia ćwiczących osób.

Fizjoterapia

Celem fizjoterapii jest poprawa sprawności ruchowej i siły organizmu, złagodzenie bólu i przywrócenie sprawności fizycznej.

Trening multipersonalny

Jest to trening specjalnie ułożony dla grupy 4-6 osób, mających podobny cel i motywacje do wzajemnej rywalizacji. Podobnie jak w treningu personalnym łączone są ćwiczenia z zakresu treningu funkcjonalnego, siłowego i sprawnościowego typu cross.

Test oceny funkcjonalnej

Test oceny funkcjonalnej FUNCTIONAL MOVEMENT SCREEN i ćwiczenia korygujące – Test polega na identyfikacji słabych ogniw łańcucha kinematycznego. Ćwiczenia korygujące poprawiają sprawność klienta i obniżają ryzyko kontuzji.

Recovery Air Pro

– Stanowi odpowiednik aktywnego treningu regeneracyjnego w formie biernej (bez wysiłku i obciążenia układu ruchu)
– Pozwala poprawić wyniki sportowe – zwiększa sprawności i efektywność treningów, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie maksimum możliwości
– Zapobiega kontuzjom
– Stymuluje gojenie mikrourazów i skraca czas leczenia kontuzji